НОВИНИ

Президентът Румен Радев се срещна с посланика на САЩ у нас Херо Мустафа
Президентът Румен Радев проведе днес работна среща на „Дондуков“ 2 с посланика на САЩ в България Херо Мустафа. В срещата се включиха и ръководните екипи на двете институции.
По време на разговора бяха обсъдени актуални теми от взаимен интерес в сферите на енергетиката, икономиката, върховенството на закона, сигурността, търговия, инвестиционни програми и образование.
ОЩЕ ОТ НОВИНИ
18 Юли 2025 | 13:37
Румен Радев: Демокрацията е фасадна, правителството е декор на дуото Пеевски – Борисов, а правосъдието избирателно

0
1
17 Юли 2025 | 13:00
Вицепрезидентът: Гвардейският представителен духов оркестър е емблема на дълг, чест и достойнство

0
2
17 Юли 2025 | 12:04
Румен Радев: Успехите на отбора ни по волейбол за жени до 19 години са стимул за хиляди български деца да търсят своята реализация пред волейболната, а не в социалната мрежа

0
6
17 Юли 2025 | 12:00
Вицепрезидентът: България отсъства с позиция по важните европейски и световни теми

0
1
16 Юли 2025 | 16:31
Президентът Румен Радев се срещна с представители на чешката компания Aero Vodochody

0
2
16 Юли 2025 | 16:14
Президентът Радев: Основното предизвикателство пред Въоръжените сили е как да трансформират по най-ефективния начин политическата воля и получените средства в адекватни отбранителни способности

0
2